the modern design of best replica rolex is exceptional.prime quality stands out as the benefit to rolex breitlingreplica.to.swiss best fumesvape.com online for sale with cheap price.https://www.heylovape.com/ electronic cigarette chronograph perpetual calendar mens watch.panerai watches replicas chronograph perpetual calendar mens watch.compared to various other brandnames iwc replicas reddit contains a large reputation.https://www.swisswatch.to/ for amercian!vapesstores.es reddit has always been the most loyal representative of excellence in quality.discover the luxury https://wherewatches.com online watch store.

Naše kosmetické studio nabízí komplexní služby v oblasti péče o váš vzhled a osobnost jako takovou.

kosmetický salon Prostějov, kosmetické ošetření, laserové ošetření, líčení

Mezoterapie

mezoterapieMezoterapie je známá také pod názvy mikro-needing či terapie pro indukci kolagenu. Jedná se o nechirurgické omlazení pokožky s využitím mikrojehliček, vpichovaných vysokou rychlostí do pokožky. Jehličky zde vytvářejí mikrokanálky, jimiž předem nanesené kosmetické přípravky (koncentráty v ampulích, kyselina hyaluronová) pronikají do pokožky. Tímto způsobem se jich vstřebá až o 80% větší množství než při běžné povrchové aplikaci. Účinnost kosmetických produktů se tak razantně zvyšuje. Mikroskopické vpichy zároveň stimulují růstové a regenerační mechanismy kůže. Vznikají nová kolagenová a elastinová vlákna, tvoří se nové kožní buňky, což vede k celkové obnově, vypnutí a omlazení pokožky.

Mesopen MCURE je nejmodernější přístroj pro kosmetickou mezoterapii. Nabízí vhodné řešení zákazníkům, které požadují skutečně silné omlazení pleti, avšak nejsou rozhodnuté podstoupit zákrok estetické chirurgie.Umožňuje širokou škálu vysoce efektivních ošetření s jedinečnými výsledky.

  • Omlazení pleti
  • Zlepšení pružnosti pokožky
  • Redukce vrásek
  • Zmírnění jizviček po akné
  • Depigmentace a sjednocení odstínu pleti

 

Pokud klientka absolvovala aplikaci injekčních výplní či botoxu, je možné ošetření provádět nejdříve po 2 týdnech.

Kontraindikací jsou kožní ekzémy, dermatitida, lupenka, opar, alergie na kovy, diabetes, užívání léků na ředění krve (heparin, warfarin). Nedoporučujeme aplikaci v těhotenství.

Kůra: 3 - 5x

Zemánková Alena tel.: 604 881 600