Naše kosmetické studio nabízí komplexní služby v oblasti péče o váš vzhled a osobnost jako takovou.

kosmetický salon Prostějov, kosmetické ošetření, laserové ošetření, líčení

Kosmetické ošetření pleti

Pokud se rozhodnete vyzkoušet kosmetické ošetření, měly by jste se dozvědět spoustu informací o vaší pleti a jak správně o ni pečovat. U nás kosmetické ošetření začíná stanovením kosmetické anamnézy, což je určení typu pleti a následně doporučíme vhodné ošetření klientce. Vidíme jak je pleť hydratovaná, či ochablá a jiné nedostatky.

obrazek

  1. Určení typu pleti: normální , mastná, suchá, smíšená
  1. Povrchové čištění pleti tzv. odlíčení pleti, které se provádí pleťovým mlékem a pleťovou vodou.
  1. Emzymatický peeling – příjemný, šetrný a jemný peeling s enzymy. Neobsahuje abraziva, šetrně odstraňuje odumřelé buňky, dochází ke sjednocení barevnosti pleti. Významně zvyšuje schopnost pokožky vstřebávat výživné látky, což je velmi důležité pro následující výživu pokožky po proceduře čištění. Peeeling rychle pohlcuje a odstraňuje kožní nečistoty a nenarušuje hydro-lipoidní ochranný plášť. Vhodný pro všechny typy pleti, zvláště pro pleť s kuperozou a citlivou pleť.
  1. Hloubkové čištění pleti – před čištěním nanášíme napářku změkčujícím gelem, který je šetrný pro pokožku, po působení následuje mechanické hloubkové čištění pleti.
  1. Kosmetická masáž pleti – ruční kosmetická masáž je jediným z nejúčinnějších prostředků v péči o stárnoucí pleť. Účinek masáže je prokazatelný. Mechanickým tlakem dojde k uvolnění mazových a potních vývodů a odstraňění jejich výměšků. Podporuje se látková přeměna v kůži a usnadňuje se odplavení produktů tkáňového metabolismu. Urychlení tkáňového metabolismu v kůži způsobuje snížení vrstvy podkožního tuku. Jemným působením na mimické svaly se zmírňuje únava a příznivě se ovlivňuje nervová soustava. Bezprostředně po masáži je kůže prokrvená, pleť získá svěží vzhled.

Mikromasáž očního okolí - ruční speciální masáž kolem očního okolí. Provádí se od vlasové části čela po začátek nosortové rýhy. Oddaluje proces stárnutí, hlavně kohoutích stop. Zabraňuje tvorbě váčků a kruhů pod očima. Zlepšuje zprůchodňování

dutin. Snižuje nitrooční tlak, působí proti únavě očí a zlepšuje zrak.

 

Cytomasáž pleti - ruční speciální masáž spodní části pleti a dekoltu. Provádí se od nosortové rýhy po ukončení dekoltu. Odstraňuje prohlubování nosortové rýhy. Oddaluje tvoření dvojité brady. Oddaluje proces stárnutí na krku a dekoltu.

 

Pleťové masky - po masáži pleti dochází k aplikaci pleťové masky. V salonu používáme několik typů masek - gelové a krémové hydratační, regenerační, liftingové, adstringentní, protizánětlivé, sensitivní, výživné. Nabízíme i masky pro náročnější klientky, které se míchají před aplikací.

 

Kosmetické ošetření zakončíme nanesením očního krému či gelu a vhodného přípravku pro vaší pleť.

 

Nabízíme i pleťové kůry - hydratační, regenerační, kaviárové , okysličující.

 

V salonu pracujeme s kosmetikou Casmara, Jeunesse, Khadi, Nobilis, Tilia, Lavera, Keenwell, Germany de Capuccini, Casmara, Integra.

 

Důraz klademe na individuální přístup a každé klientce tak nabídneme přesně takovou péči, jakou potřebuje.