Naše kosmetické studio nabízí komplexní služby v oblasti péče o váš vzhled a osobnost jako takovou.

kosmetický salon Prostějov, kosmetické ošetření, laserové ošetření, líčení

Masáže a relaxace

masazRekondiční masáže těla

Odstraňují bolesti svalů, vazů, kloubů a všech jejich úponů, které si spůsobíme přetížením svalů, špatnou kondicí, stresem. Masáže tělo prokrví, uvolní a odstraní migrény, napětí, stres.

Indická masáž hlavy

Má vliv nejen na fyzickou, ale i současně na mentální úroveň. Pomáhá zvládat psychickou únavu, podrážděnost, odstraňuje emocionální stres a napětí.
Zbavuje úzkosti a deprese. Povzbuzuje růst vlasů a zlepšuje jejich kvalitu. Pomáhá při bolestech hlavy a migrénách. Odstraňuje poruchy spánku a nespavosti. Navozuje pocit zdraví, klidu a duševní pohody.

45 minut - Hana Otrubová tel.: 606 932 612

Masáž svíčkou - HARMONY CANDLE MASSAGE

Jde o nevšední zážitek, který uvolní tělo i mysl, rozpustí stres a obnoví životní energii.

Dokonalého fyzického i psychického pocitu se dosahuje za pomocí kvalitních, čistě přírodních surovin a specifický romantických vůní v masážní svíčce.
Maximální harmonie je umocněna promyšlenou masážní sestavou hmatů, které působí na svaly, nervovou i lymfatickou soustavu.
Také závěrčná péče - zábal zad přispívá ke kompletní relaxaci a regeneraci.

Vychutnejte si jemnou aromaterapii a zároveň i nadstandartní péči o pokožku těla.

60 minut - Hana Otrubová tel.: 606 932 612

AJURVÉDSKÁ MASÁŽ - MASÁŽ JAKO RELAXACE

Vše, jak uvažujeme, to co jíme, jakým způsobem života žijeme se odráží na naší tělesné a psychické stránce. Ajurvéda se dívá na člověka jako komplex, který je součástí dalšího, mnohem většího, vesmírného komplexu. Klade důraz na život v harmonii s přírodou a ročními obdobími. Její jedinečnost spočív v použití teplých rostlinných olejů, které jsou používány samostatně nebo s příměsí listů, květů plodů nebo různých rostlin. Každý olej má své jedinečné vlastnosti. Navozuje tělesnou a duševní pohodu. Je prevencí nemocí. Působí na vátu (vítr) v mysli, kdy je mysl zaměstnána létajícími myšlenkami a má problém se uvolnit. Hlavním významem je odbourání stresu a nervozity. Navodí uvolnění a hlubokou relaxaci.

80 minut - Hana Otrubová tel.: 606 932 612